Kilkukrotne budzenie się z płaczem u dziecka

Mam problem z 2,5 - letnią córeczką. Od około roku kilkakrotnie budziła się w nocy z płaczem, który był spowodowany bólem nóg, a dokładnie stóp. Po kilku minutach uspokajania i masowania nóżek problem ustępował. Czy to może być jakiś skurcz? Niepokoi mnie fakt powtarzania się tej dolegliwości. Córka rozwija się prawidłowo, jest bardzo żywiołowa i bystra, świetnie mówi odkąd skończyła roczek, jest niejadkiem - waży tylko 12,5 kg.

Milena Lubowicz

Ból, który budzi dziecko w nocy rzeczywiście jest niepokojący. Myślę, że należałoby rozważyć konsultację reumatologiczną albo ortopedyczna.
Pozdrawiam