Kłopotliwe gazy jelitowe i ból prawego pośladka

Często puszczam śmierdzące baki co mam zrobić żeby tak nie śmierdziało ? I na dodatek boli mnie prawy półdupek z lewej strony po środku czy to może mieć coś wspólnego z tymi śmierdzącymi bakami ? Proszę o pomoc bo jeste zrospaczona tym faktem ;(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami flory bakteryjnej jelita. Proponuje zastosowanie preparatów dostępnych w aptekach bez recepty zawierających laktobakterie. Konieczna jest także modyfikacja diety .