Kłopoty z zapamiętywaniem u dziecka

w MR głowy o 6 letniej dziewczynki , która ma kłopoty z zapamiętywaniem wyszło w istocie białej prawej półkuli w bezpośrednim sasiedztwie rogu potylicznego komory bocznej widoczne ognisko o podwyższonym sygnale w FLAIR o śr 5 mm odpowiadające zmianie demielizacyjnej co to znaczy czy to coś powa znego

Całość wymaga pogłębionej diagnozy specjalisty neurologa dziecięcego

Pozdrawiam ciepło