Kłótnie i zazdrość w związku

mam problem żona widz że się oglądam za innymi kobietami a tak nie jest, gdzie idziemy zawsze jest kłótnia wesele wyjście na spacer nigdzie nie chodzimy nawet ja jadę do sklepu to wmawia mi czy była jakaś kobieta proszę o pomoc boja ją kocham a ona tego nie widzi miałem problemy z pornografią ale już od 2 lat jest dobrze ale żona nadal mi nie wieży

Dzień dobry,

Mogą Państwo oboje skorzystać z psychoterapii pary / małżeńskiej.
Jest ona raczej dostępna w ofercie prywatnej, niż na NFZ.

Witam,
może warto wybrać się na terapię dla par. Będą tam Państwo mieć okazję do wypracowania skutecznych form komunikacji, możliwość opowiadania o swoich odczuciach i zobaczenia jak to wszystko odbiera druga osoba.
Pozdrawiam