Kłótnie w małżeństwie u nerwowej kobiety

Dzien dobry. Potrzebuje pomocy psychologa. Nie potrafie sobie juz sama poradzic z wlasnym życiem. Jestem bardzo nerwowa kobieta. Jak mnie cos wkurzy to jakos jesZcze potrafie sie opanowac. Ale jesli wkurzy mnie moj maz to nie potrafie juz nad soba panować. Jestesmy malzenstwem od września 2014 r mamy synka polrocznego. Niby wydaje mi sie ze jestem szczesliwa ale nie do konca. Nie ma tygodnia by nie bylo kłótni w naszym małżeństwie. Moj maz bardzo mnie denerwuje. Przy kazdej klotni tak potrafi

Częste kłótnie potrafią zmęczyć. Współczuję. Czy ma Pani czas dla siebie? Opieka nad maluszkiem daje dużo radości, ale też zmęczenia. Warto oprzeć się na koleżankach lub rodzinie. Wizyta u psychologa też może Panią wzmocnić. Życzę Pani jak najwięcej szczęścia !