Kłucia jajnika i brak okresu

Witam. Ostatnią miesiączkę miałam 28 września, i wtedy też uprawialiśmy z partnerem seks bez zabezpieczenia. Zakończyła się 2 października. Mój cykl trwa 31/32dni. Do tej pory nie dostałam kolejnej miesiączki, a od jakiś 5 dni czuje chwilowe kłucie prawego jajnika. Czy jest możliwość abym zaszła w ciąże pierwszego dnia okresu ? Jakie mogą być inne przyczyny braku miesiączki ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Prawdopodobnie jest to związane z wahaniami hormonów.