Kłucia w okolicach serca u 17-latki

Witam serdecznie, moja córka ma 17 lat. Odkąt pamiętam ma kłócia o róznym nasileniu w okolicy serca, czasem ból jest tak silny, że zwija się i płacze. Miała badania ekg, holtera. Niemiarowość bicia serca wyczuwalna jest gołym uchem. Lekarz stwierdził, że z wiekiem się ureguluje. W zasadzie już wyrosła i ciągle ma ten sam problem. Gdzie z tym się udać? Boję się, że że to coś poważnego.

Szanowna Pani,

w tej sytuacji najlepiej byłoby udać się do Kardiologa, by zrobić badania kontrolne i sprawdzić czy coś w zdrowiu Pani Córki nie uległo zmianie.

Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Konieczna jest dokładna diagnostyka u kardiologa.
Pozdrawiam