Kłucie brzucha z lewej strony w ciąży

Dzień dobry właśnie 3 dni temu robiłam test i wyszedł ze w ciąży jestem a lekarza dopiero ma 26 luty. Ma pytanie jak kuje nie raz z lewej strony chwilami to źle? To jest piąta ciąża w tym 2 poronienia i 2 porody. Dziękuję za odpowiedź

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby ustalić pochodzenie tych bóli należy poczekać na badanie oaz wizytę ginekologiczna. Jeśli te bóle by się nasilały to należy wtedy udać się do szpitala. Pozdrawiam.