Kłucie jajników i ból podbrzusza a ryzyko poronienia

Witam, licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki jestm w 5 tygodniu i 4 dniu ciąży. Od 2 dni mam kłucie jajników i ból podbrzusza. Dodam, że wcześniej doszło już u mnie do poronienia ale wtedy było krwawienie. Obecnie mam przezroczysty lub żółty śluz. Raz lub dwa w ciągu tych 2 dni pojawił się śluz z bardzo delikatnym różowym kolorem dosłownie ledwo widocznym. Staram się dostać dziś na wizyte do ginekologa. Czy to może być kolejne poronienie?

Ten stan wymaga przede wszystkim zdecydowanego ograniczenia wysiłku fizycznego oraz spokoju psychicznego.
Wizyta u lekarza i USG dopochwowe pozwoli rozwiać wątpliwości