Kłucie jajników i okolic pachwin a ciąża

Witam otóż niepokoi mnie jedna rzecz. Miesiączkuje bardzo różnie najczęściej pierwszy dzień wypada 7 dnia każdego miesiąca czyli cykl trwa ok 29-32 dni. Ostatnio kochałam sie z chłopakiem 26 pażdziernika i według moich obliczeń mogło dojść do zapłodnienia. Okres mi sie spóżniał kilka dni 10 listopada zaczełam krwawić i przy tym lekki ból podbrzusza i pachwin. Okres trwał wyjątkowo 6 dni bo zawsze 4 . Może jestem troche panika ale teraz mam lekkie kucia w jajnikach i w pachwinach. Czy to norme?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Sugeruję wykonać test ciążowy lub oznaczyć BHCG z surowicy krwi.