Kłucie jelita cienkiego, ucisk w gardle i odbijanie

od roku klucie jelita cienkkiego po wybranym antyb.gastroskopia-refluks zolci do zoladka,kolonoskopia zapalenie jelita cienkiego z grutkami chlonnymi,pobrany wycinek,nic nie wykazal,badana przez dwoch gastrologow kilkakrotnie,dziwnw bole chodzace,przeczulica skory,i od tygodni cos dziwnwego w gardle,czeste odbijanie,rano czuje golke z prawej strony przy pepku,co mnie zzera?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Niekoniecznie Pani objawy muszą wskazywać na istnienie choroby, być może są na podłożu psychogennym. Wskazana jest konsultacja u doświadczonego gastrologa, który zdecyduje o dalszym postępowaniu.