Kłucie pod żebrami u 28-latka

Wczoraj gdy się schylałem poczułem lekkie ukłucie z lewej strony pod żebrami. Jakąś godzinę później kaszlnąłem i ból ten się nasilił. Minęło juz 16 godzin i ból jest odczuwalny cały czas, przy kaszleniu jeszcze mocniej. Proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe, że doszło do nadciągnięcia przyczepu mięśniowego.