Kłucie pod żebrami w lewym boku o lęk o zdrowie
witam pomozscie mi mam duzy problem na swoim punkcie boje sie choroby wszstkie badania porobilam krew mocz usg ginekolog latan prywatnie co 2 miesiace zrobilam tomograf brzucha i miednicy i rezonans wszystko zawsze super w normie a mnie nadal kuje prawy i lewy bok pod zebrami i mysle ze to zaraz trzustka a robilam trzustkowe watrobowe i ok a ja nadal mysle zrobic jeszcze koloskopie czy nie ma potrzeby jestem bardzo nerwowa osoba bo sie boje choroby prosze pomoc mi bylam u psychologa i mi nic nie

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Zbieranie grzybów - zasada szczególnej ostrożności
Grzybobranie ? choć przyjemna czynność, a jeszcze przyjemniejsze konsumowanie grzybów, należy podczas ich zbierania być bardzo ostrożnym. Toksykolog, dr Piotr Burda opowiada o zasadach, których powinien przestrzegać każdy grzybiarz
Dzień dobry,
Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultację, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, wg miejscowości.
Proszę się zgłosić na psychoterapię. Jeśli badania wykluczyły somatyczne podłoże problemu oznacza to jego emocjonalne podłoże (nerwicę), a to najlepiej leczy się właśnie psychoterapią. Jedno spotkanie nie wystarczy. Konieczne będzie podjęcie długotrwałej zaangażowanej pracy nad sobą. To ma szanse przynieść stabilna poprawę i wycofanie objawów.