Kłucie pod żebrem w prawym boku

Witam mam takie problem od ok tygodnia kłuje mnie w prawym boku tuż pod żebrami sa to delikatne ukłucia 2 albo 3 razy na minute ale zaczynaja mnie irytowac i stale o nich mysle.Czasem zakłuje przy zmianie pozycji ale nie nasilaja sie ,nie boli ani nie kłuje mocniej jak uciskam to miejsce.czasem wydaje mi sie jakby to klucie troszke wedrowalo troszke nizej troszke wyżej ale przeważnie jest w tym jednym miejscu .ukłuci troszke nasjla sie jak akurat w tym momecie biore duzy oddech co to moze byc?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać badanie USG jamy brzusznej ze względu na podejrzenie nieprawidłowości wątroby lub pęcherzyka żółciowego.