Kłucie serca, lęki i złe samopoczucie

Witam mam taki problem często źle się czuje mam kucie serca strachy leki w sobie nawet nie Wien z kad się biorą i dlaczego dodam że po porodzie miałam 8miesiecy depresję teraz znowu coś mnie dopada chce mi się płakać myślę że życie moje juz nie ma sensu mieszka w uk i nie mam jak pójść do lekarza bo nie znam języka a wstydzę się opowiadać o tym znajomym tłumaczom, już nie wiem czego chce id życia i Czo ono jeszcze będzie kolorowe, proszę pomocy zwłaszcza ze mam dla.kogo być zdrowa :(

Witam. Najpierw trzeba skonsultować się z psychiatrą oraz pomyśleć o psychoterapii. Ja polecam psychoanalizę bądź psychoterapię psychoanalityczną (tym bardziej, że użyła Pani pojęcie z psychoanalizy "id").
Magdalena Brabec