Kłucie w brzuchu po cesarskim cięciu

Witam. Od 2 dni kluje mnie brzuch z 3 razy na godzine... A przy dotykaniu też boli prawa strona. Jestem po cc dokładnie 4 i pół miesiąca temu....
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto zgłosić się do lekarza. Czasami zdarza się iż w bliźnie po cc rozwija się endometrioza. Jeżeli jest Pani fazie cyklu gdzie normalne endometrium rozrasta się ( zgodnie z cyklem i stężeniem hormonów) może być to właśnie taka przyczyna.