Kłucie w ciąży

Witam,
jestem w 37 tygodniu ciąży. Od tygodnia co jakiś czas kłuje mnie środkowa część macicy. Czy to coś poważnego?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Trudno odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Jeśli ból nie jest silny. macica nie twardnieje, to  przypuszczalnie nie dzieje się nic niepokojącego. Jeżeli ma Pani wątpliwości, proszę się udać do swojego lekarza ginekologa prowadzącego ciążę, który w badaniu USG powinien je rozwiać.

Pozdrawiam serdecznie!