Kłucie w dole głowy, nudności, otępienie i zawroty a wynik rezonansu
w prawym dole głowy okrone kłucie tętniące,lekkie zawroty nudności,otępienie osłupienie.nie wiem co sie dzieje ale ten ból ciagle czuje słabie j lub bardziej.kilka lat temu w rezonansie wyszło mi ognisko zapalne,niedokrwienne,demielizacyjne??tak napisali,dlatego nie wiem czy to moze miec zwiazek i troche sie boje ale nie chce odrazu leciec do lekarza.Prosze o porade.

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Mikołaj Cyganok
43 poziom zaufania
Witam! Przyczyn wspomnianych dolegliwości może być wiele. Sugeruję niezwłocznie udać się do lekarza rodzinnego, ponieważ taki panel objawów rodzi niepokój. Lekarz rodzinny z pewnością odpowiednio pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczno-terapeutyczną.