Kłucie w dole głowy, nudności, otępienie i zawroty a wynik rezonansu

w prawym dole głowy okrone kłucie tętniące,lekkie zawroty nudności,otępienie osłupienie.nie wiem co sie dzieje ale ten ból ciagle czuje słabie j lub bardziej.kilka lat temu w rezonansie wyszło mi ognisko zapalne,niedokrwienne,demielizacyjne??tak napisali,dlatego nie wiem czy to moze miec zwiazek i troche sie boje ale nie chce odrazu leciec do lekarza.Prosze o porade.

Mikołaj Cyganok

Witam! Przyczyn wspomnianych dolegliwości może być wiele. Sugeruję niezwłocznie udać się do lekarza rodzinnego, ponieważ taki panel objawów rodzi niepokój. Lekarz rodzinny z pewnością odpowiednio pokieruje dalszą ścieżką diagnostyczno-terapeutyczną.