Kłucie w klatce piersiowej i podejrzenie arytmii

Mam 23 lata i podejrzewam u siebie arytmię. 8 Miesięcy temu zacząłem odczuwać kłucie w klatce piersiowej w różnych miejscach, niedługo potem miałem pierwszy "atak". Poczułem jakby serce na moment się zatrzymało, a następnie uderzało znacznie mocniej i to powtórzyło się kilkakrotnie. Obecnie ataki występują najczęściej kiedy leżę lub siedzę. Badania EKG, Holter, echo, niczego nie wykryły. Bolą również mnie stawy. Moje ciśnienie waha się w przedziale 125/75 do 145/90. Proszę o pomoc.

Wskazane wykonanie Holtera ciśnieniowego i włączenie leków na nadciśnienie- jeśli badanie wykaże jego zwyżkę. Jeśli nie -mogą to być objawy nerwicowe