Kłucie w lewym boku po weekendzie w spa

Witam. Po weekendzie w spa i dluzszym pobycie w jacuzzi zaczalem odczuwac umiarkowane kłucie w lewym boku (dość nisko) Niewiem czy jacuzzi moglo wywołać takie dolegliwości czy to zbieg okoliczności. Czy taki "uraz" przejdzie sam czy wymaga leczenia? Ból jest od tygodnia ( najsilniejszy był w pierwszej dobie)

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli ból będzie się nasilał to radziłbym udać się do chirurga na konsultację. Pozdrawiam.