Kłucie w okolicach serca narastające przy oddechu

Ogolnie jestem zdrowa Od kilku dni mam kłucie w okolicach serca , zaczelo sie kilka dni temu , kłucie z bolem narastajace przy oddechu , jest gdzies gleboko czuje nawet od strony plecow , pojawia sie I znika Dzis np ok 4 razy mialam tego rodzaju ataki Mialam to juz kiedys + dretwienie lewej reki - lekarz z angli kazal mi odpoczywac nawet mnie nie zbadal - dlatego pytam sie polskich lekarzy co moge z tym zrobic Bol narasa w skali do 10 na 7 porosze o porade

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz EKG serca. Nie warto bagatelizować tych objawów.