Kłucie w pochwie podczas stosunku

witam podczas stosunku moja dziewczyna odczuwa jakieś kłucie w pochwie jak wkładam do końca raz czuje raz nie i jak była w domu to wyciekło jej krew i dziwny śluz może powiedzie dlaczego tak jest od 3 miesięcy uprawiamy sex ale oczywiście bezpieczny z prezerwatywą

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję aby Pana Partnerka zgłosiła się go ginekologa w celu oceny śluzówki macicy i pochwy pod kątem występujących tam zmian. Mam na myśli np mięśniaka, polipa, nadżerkę.