Kłucie w prawym boku a pasożyty
witam mam problem bardzo dlugo trwa kuje mnie bok prawej strony badania krew mocz rezonans gibneko usg mocz okik a kuje dalej robilam test vega i wyszlo ze mam gliste i pasozyty moze tak mnie kuc prawy bok pije krople zeby ich nie miec pomoze cos czy to nerwica bo mysle ze kuje wyrostek prosze mi odpisac dziekuje .bo mam dosc tych kuc przez dluzszy czas test wykazal czy pasozyty moga dawac takie dolegliwosci ze kuje i kuje jakie badanie zrobic jeszcze czy moze byc wyrostek jak kuje i kuje

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Proponuję z powyższymi wynikami udać się do swojego lekarza rodzinnego. Prawidłowa interpretacja będzie możliwa przy łącznej analizie objawów oraz wyników badań dodatkowych. Otrzyma również Pani odpowiednie zalecenia lekarskie.