Kłujące bóle w klatce piersiowej i stres

Witam, od kilku miesięcy mam klujące bóle w klatce piersiowej, morfologia bez zmian, RTG prawidłowe, usg piersi prawidłowe, jedynie usg wykazało powiększone do 1,6 cm pojedyncze węzły pachowe o prawidłowej strukturze i echogeniczności, LDH w normie. ostatnio mam bardo duzo sytuacji stresowych (przez ostatnie 3-4 lata). Ból jest kłujacy, czuje go przy poruszaniu się, schylaniu, kasłaniu i promieniuje czasem do barków. Co to moze być? Często boli mnie też nadgarstek, ramię i bark.

Witam,
jeśli Pani lekarz nie zalecił innych badań, to warto byłoby również rozważyć psychosomatyczną przyczynę doświadczanych przez Panią (można również kontynuować diagnozę w dwóch kierunkach). Zdarza się tak, że w związku ze zwiększonym stresem, trudnościami, napięciem pojawiają się doznania z ciała, nie mające podłoża tzw. medycznego. W związku z tym polecam udanie się do psychologa lub psychoterapeuty, który będzie w stanie, w indywidualnej rozmowie lepiej ocenić Pani objawy
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl