Kłujące dolegliwości z lewej strony serca

witam,od 2 tyg mam dziwne dolegliowsci w klastce piersiowej kolo serca z lewej strony. Bol jest promieniujacy i klujacy od lewej lopatki przez lewy bark do lewego nadgarska. Czasami zakluje mnie silnie od lewego ramienia prostopadle do serca. Tydzien temu mialam wrazenie rwania prawej nogi. Chcialam nadmienic,ze od dziecka mam problemy z kregoslupem,stwierdzona skolioze,a prawa lopatke mam bardziej wypukla.Miezylam cisnienie i mam ksiazkowe,raz pojawilo sie wieksze.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję z powyższymi objawami udać się do lekarza rodzinnego. Konieczne jest przeprowadzenie badania lekarskie. Być może także wykonanie badania USG. Być może są to tylko bóle kostne, natomiast jedną poważniejszych przyczyn może być zawał serca. Proszę koniecznie udać się do lekarza.