Kłujący ból w okolicy jajnika w 13 tygodniu ciąży

WitamJestem w 13tyg i 6dniu ciąży i odczuwam kłujący ból w okolicy lewego jajnika oraz od ok.4 dni ból w jednym miejscu w górnej części na głównym kręgu kręgosłupa przy pozycji tzw wygięcie kota czy to niepokojące a nie mam apetytu przed ciążą ważyłam 50.9kg a teraz 62.5kg jest to moja pierwsza ciąża mam34 lata(w zeszłym roku w 5tyg pierwszy raz poroniłam) b.proszę o odpowiedz z góry pięknie dziękuję-Aneta

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do ginekologa aby wykonać USG jamy brzusznej i miednicy.