Kołatanie serca a pierwsza w życiu antykoncepcja

Witam. Mam 19 lat. Wzięłam swoja pierwsza w życiu tabletke antykoncepcyjna. Przepisała mi Pani ginekolog Naraya Plus. Cieszyłam się bardzo,bo nie miałam żadnych nieporzadanych objawów. Jwdnak tobsię zmieniło. W momencie kiedy chciałam iść spać poczułam szybkie bicie serca,które uniemożliwia mi sen,oprócz tego jestem cały czas spragniona. Czy to sa wystarczajac powody do tego aby zaprzestac przyjmowanie po 1 tabletce? Niepokoi mnie to kołatanie serca. Czy to przejdzie samo? Potrzebuje pomocy, z góry dziękuje za odpowiedz :)

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym odstawić antykoncepcje i skonsultować się z ginekologiem w celu zmiany preparatu.