Kołatanie serca, brak siły a objawy nerwicy

witam ,od dwoch lat żle sie czuje.kolatanie serca oslabienie brak sil,wyniki sa ok ,neurolog ok,powiedzial ze nerwica,czy przy nerwicy moze byc tak ze kompletnie nie mam sily ,do niczego sa dni lepsze,zaczelam brac falwit wit,po nich mam dni lepsze bo tak to nie mialam sily caly czas,mam tez nagle przyspiesza mi bicie serca nawet w spoczynku,biore wtedy propranolol ,czy to moga byc objawy nerwicy bo nie mam sily isc do lekarza psychiatry,

Dzień dobry,
a czy była pani u kardiologa i miała Holter i EKG wysiłkowe? Opisywane przez panią objawy jak najbardziej mogą być też objawem nerwicowym, jednak w pierwszej kolejności konieczne jest sprawdzenie medycznego podłoża dolegliwości. W dalszej kolejności zalecam wizytę u psychoterapeuty.

Pozdrawiam
- Bartosz Piasecki
www.poznacsiebie.pl