Kołatanie serca i drżenie mięśni

Drżenia mięśni . Otóż zaczęło się od krwawienia z dziąseł , później zapalenia przewlekłego j.grubego, zapalenia g.dróg oddechowych, płyn w ścięgnie mięśnia pod łopatkowego potem już tylko gorzej , sarkoidoza i kołatania serca . MRI głowy bez zmian, ECHO, EKG, EEG również . Zdarzają się kołatania i te drżenia które chodzą po całym ciele przy tym okresowo dwa razy powiekszona lewa źrenica i zaburzenie widzenia. podwyzszone mam ABR TSH , niedobór wit.D co przy sarkoidozie mnie dziwi.NIKTnieWieCoJes

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do szpitala.