Kołatanie serca i trudności z oddychaniem

mam 42 lata i od wielu lat mam kolatania serca,,czesto w nocy po przebudzeniu i nad ranem,,,,puls czasem dochodzi do 200 uderzen na minute,,i czasem pod czas tego szybkiego bicia serca czuje w tym jeszcze jakby bylo malo jakies przesoki serca czasem po ataku czuje zimno i sie czese cala a takze podczas napadu ostatnio nawet mam trudnosci z oddychaniem ale potem czasem po 15 minutach czasem po pol godzinie przechodzi sa tez dluzsze epizody ale zadko

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazane przez Panią objawy są niepokojące. Z całą pewnością wymagają konsultacji z kardiologiem, gdyż niestety poprzez poradę internetową nie mam zbyt dużo możliwości diagnozy.