Kołatanie serca i zawroty głowy po wypiciu niewielkiej ilości alkoholu

Witam. Pol roku temu wykryto u mnie lordoze zniesiona odcinka szyjnego. Wczesniej pilam alkohol np dwa piwa w miesiacu jakies winko itp sporadycznie. Teraz sie napilam jednego piwa serce mi walilo krecilo sie w glowie masakra. Czemu tak jest?czy juz nienapije sie alkoholu?morfologia ok, niedobor witaminy d3(juz biore preparat)

Szanowna Pani, mógł to być jednorazowy incydent związany np. z przyjmowanymi lekami. Jeśli takie epizody będą się powtarzać to proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu. Serdecznie pozdrawiam