Kołatanie serca, szybki puls, duszności, pieczenie w piersiach po śmierci ojca

Witam,mam poważny problem,2 miesiące temu zginął mi ojciec,2 tyg wcześniej urodziłam 2 dziecko,od śmierci ojca zaczęłam się źle czuć(kołatanie serca,szybki puls,duszności,pieczenie w piersiach,karku,drętwienie rąk,lekki ból w piersiach,kłucia,spadki ciśnienia,jest czasem dobrze a czasem te objawy się nasilają,gdzie szukać pomocy,kardiolog nic nie stwierdzil po za tym ze moje serce moglo by byc troszke silniejesze,mam 23 lata,biore afobam,magnez i bisocard,boje sie ze dostane zawalu...

Witam.
Proponuję jak najszybciej skontaktować się z psychiatrą, który dokładnie zdiagnozuje Panią (prawdopodobnie są to zaburzenia lękowe z typowymi objawami somatycznymi), dostosuje farmakoterapię i ewentualnie skieruje na psychoterapię. Proszę uważać z Afobamem-nie jest to lek leczący, tylko tłumiący doraźnie objawy. Istnieje możliwość uzależnienia się od Afobamu.
Pozdrawiam serdecznie,
Jarosław Lenartowicz