Kołatanie serca w stresie

Witam. Od pewnego czasu nagle zaczyna mi walić serce, jest mi zimno, drżę wewnętrznie. Nie mogę oddychać, robi mi się ciemno przed oczami i mam wrażenie, że zaraz zemdleję. Boję się. Do tej pory miałam takich napadów 5, każdy przebiegał w niespodziewanym momencie, gdy byłam sama w domu. Żyję w stresie, łatwo się denerwuję, szybko wybucham niekontrolowanym gniewem. Cały czas mam uczucie "motylków" w brzuchu (nie umiem tego inaczej opisać). Czy są to napady paniki? Do kogo mogę się z tym zwrócić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest konsultacja ze swoim lekarzem. W pierwszej kolejności sugerowałbym internistę lub lekarza rodzinnego.