Kolczyk w sutku a Bromergon

Witam. Mam pytanie. Chcę zrobić sobie kolczyk w sutku. Ostatnio robiłam badania ze wzg. na drobne "wycieki" z piersi, mam podwyższoną prolaktynę, zaczynam przyjmować Bromergon. Przyjmuję antykoncepcję hormonalną i z tego powodu też pobolewają mnie piersi. Czy mimo to mogę zrobić sobie piercing? Proszę o odpowiedź :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie jest to przeciwwskazane, jednak nie mogę powiedzieć iż jest to dobre wyjście. Proszę pamiętać iż piercing może wywołać zakażenia i stany zapalne, które nie wpływają dobrze na organizm.

Można w ten sposób wygenerować sobie kłopoty.
Piersi to okolica wstrząsorodna i w razie powikłań, które się zdarzają, może być nieciekawie...
Wszystko jest dobrze, dopokąd jest dobrze...!
Ale żyjemy w wolnym kraju i są to Pani prywatne piersi...
Nie zachęcam jednak do realizacji tej fantazji.
Pozdrawiam. JW