Kolec w brzuchu - co robić?

Dzień dobry Rok temu wbiłem sobie w brzuch duży kolec prawdopodobnie róży. Wszedł głęboko ze nie mogłem go wyciągnąć . Pojechałem do lekarza który powiedział ze kolec wyjdzie sam . Nie wyszedł . Minął prawie tok , kolec dalej siedzi w brzuchu , nie boli co prawda w ogóle o tym zapomniałem ale po wynikach wyszło mi lekko podwyższone crp i ob , i do tego od kilku dni mam stan podgorączkowy , można to ze sobą powiązać ? Gdzie mogę się zgłosić z tym kolcem ? Pozdrawiam

szanowny Panie, nie wiązałbym wyników z obecnością kolca, proszę udać się do lekarza rodzinnego