Kolki u 2-miesięcznego dziecka

Dzien dobry,moja corenka 2 i pol miesiaca mam wrazenie ze zaczyna miec kolki czy to mozliwe zeby zaczrly sie teraz a moze ma problemy z laktoza raz na jakis czas ma zielonawe kupki,jest na bebilonie i zastanawiam sie czy moze jest tam za duzo tych kwasow omega dla nie??? Prosze o dosc szybka odp,moze powinnam jej zmienic mleko?? Pozdrawiam Anna

Lekarz powinien ocenić, czy wymaga to zmiany na mieszanki mlekozastępcze.
Pozdrawiam LP