Kolkowe bóle brzucha a antykoncepcja hormonalna

Witam, stosuje tabletki anty. Miewam kolkowe bole brzucha problemy z gazami. Tryb zycia i pracy nie pozwala mi jadac regularnych posilkow na dodatek ostatnio mam problemy z wyproznianiem tzn mam zatwardzenia. Dwa dni temu wymiotowalam ale wymioty mialy duzo czarnych grudek przypominajacych fusy z kawy, nie jadlam nic ciemnego czy to moze miec zwiazek z bolami i wyproznianiem? Nie pale i alkohol pije bardzo rzadko.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazane byłoby wykonanie gastroskopii gdyż możliwe jest krwawienie. Czarne fusy w wymiotach to często wynik obecności krwi.