Komórki macierzyste przy kolanie skoczka

Witam. Od 2 lat mam zdiagnozowane tzw. kolano skoczka. Jestem piłkarzem-amatorem. Co pół roku, w przerwach od gier mam zabiegi: laser, pole magnetyczne, fala uderzeniowa oraz kriokomora. Mimo nich oraz prób wzmacniania kolana, nadal odczuwam ból. Co ciekawe, ból ten nie wstępuje w trakce gry, czy treningów, ale np. w dniu wolnym od wysiłu przy siedzeniu przed tv (zgiete kolano), czy podczas róznych czynnosci. Czy w moim przypadku pomogłyby tzw. komórki macierzyste? Jaka jest ich skutecznosc?

Witam.Stosuję osocze bogatopłytkowe i jest to wlaściwa metoda jeśli jest Pan już zdiagnozowany i po zabiegach rehabilitacyjnych.Jeśli jest Pan zainteresowany proszę o kontakt.
Michał Skoczek
Przychodnia Specjalistyczna Eumedica