Kompleks bardzo wystających żeber

od około 10 roku zycia zmagam się z kompleksem bardzo wystających żeber podczas rutynowych wizyt pytałam się różnych lekarzy czy mogę coś zrobić ,ale każdy powtarzał ,że wszystko jest w porządku i bylo to podsuwane pod zbyt niską wade jednak jestem pewna ,że jest to problem z sylwetką . Mam bardzo mały biust ,natomiast żebra wyglądają jakbym miała dodatkową parę troche wiekszych piersi wystajacych z pod spodu. Proszę bardzo o rade

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Bez większych interwencji chirurgiczno ortopedycznej nie ma możliwości zniwelować tego problemu.