Kompleks z powodu grubych łydek u 28-latki

witam mam 28 lat i mam problemy z grubymi łydkami i to jest mój największy kompleks nie radze sobie juz z tym

Witam. Może warto skonsultować to z np trenerem fitnes czy jest możliwość wycwiczenia i uksztaltowania łydek. Niestety wiecej nie mogę poradzić bo bardzo mało opisany jest "problem". Jeśli wiąże się to z brakiem akceptacji i trudnosciami w relacjach z innymi to proponuje wizyte u psychoterapeuty. Pozdrawiam Marzena