Kompleksy i niska samoocena u 20-latka

Nie radze sobie ze sobą na prawdę potrzebuje pomocy, wszystkim w okół znudziło się już pomaganie mi ciągnie mnie ciekawość tego co jest po śmierci a jednocześnie chce coś osiągnąć za życia, jestem zalany kompleksami, trądzik wszędzie, lewoskrętny nos, wada wymowy, to wszystko odbiera mi siły wygadanie się u psychologa nic nie daje, anty depresanty omijam szerokim łukiem bo pracuje jako kierowca, potrzebuje kogoś kto pomoże mi wygrać z tymi problemami. raz chce żyć a raz umierać, jestem sam, co dalej

Opisuje pan duzo problemów z jednej strony samoocena zwiazana z wygladem, stany depresyjne samotnosc chec i jednoczesny brak jej do zycia ciekawość ale tym co niezbadane czyli zucie po smierci. Szuka pan pomocy? Proponuje wizyte u psychologa ale nie w formie pogadania sobie tylko w formie terapii ktora wymaga rowniez zangazowania z pana strony jak i pracy w celu poradzenia sobie z wszystkim objawami jeden po drugim. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci w pracy nad soba.

Jeżeli odrzuca Pan leczenie farmakologiczne warto rozważyć zmianę psychologa. Istnieją również skuteczne sposoby stymulowanie nastroju poprzez dietę i aktywność fizyczną.