Kompletny brak czucia w penisie

Witam. Mam 22 lata i jeszcze nigdy nie odczułem żadnej przyjemności z pobudzania mojego penisa. Masturbacja oraz seks nie wiążą się z żadnymi doznaniami erotycznymi, po prostu czuję, że coś się dzieje z moim penisem, poza tym kompletnie nic, nie mówiąc już o orgazmie i ejakulacji. Na brak popędu oraz zaburzenia erekcji nie narzekam. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy i co z tym zrobić?
22 LAT ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowny Panie, koniecznie musi Pan udać się z tym problemem do urologa. Bez dokładnego badania nie jest możliwe ustalenie przyczyny takiego stanu u Pana.