Kompletny brak ochoty na seks u 27-latki

Witam. Doskwiera mi kompletny brak ochoty na seks. Mam 27 lat, mój partner jest bardzo atrakcyjny ale na seks nie mam ochoty. Stosuję antykoncepcję hormonalną od dłuższego czasu ale wcześniej moje potrzeby seksualne były duże i tabletki ich nie zmniejszały. Zaczęłam nawet brać Stimee na zwiększenie popędu ale nie pomogło. Już nie wiem co mam robić, mój partner jest coraz bardziej sfrustrowany i nie dziwię mu się. Proszę o poradę. Z góry dziękuję.

Witaj

Obniżone libido może wystąpić w każdym wieku, bez względu na to czy bierze się antykoncepcję hormonalną czy nie, nawet kiedy libido jest dość duże. Natomiast kiedy stosujemy długo antykoncepcję hormonalna przez dłuższy czas to niestety to libido obniża się może nie dużo ale organizm jest na to wyczulony. Proszę skonsultować się z seksuologiem w swoim miejscu zamieszkania , oczywiście przy współpracy z pani ginekologiem. Pozdrawiam

Witam,

Wskazana jest konsultacja u endokrynologa oraz ginekologa.
Proszę również rozważyć inne formy antykoncepcji.