Komplikacje po operacji ASD

Dzień dobry!proszę o poradè jestem po operacji ASD zaopatrzeniu ubytku w IAS łaty z osierdzia zabieg byl 16 lat temu od paru lat występujè napadowe migotanie przedsionków nie moźna mi ustaeić leków jestem juz tym zmęczona po odstawieniu opacordenu czułam się lepiej bo mi spadał puls teraz znów dostałam biosotal 2 x40 mg ale czuję się żle wc ześniej brałam biblioc 2,5 mg biorę też xarelto i spironol np twraz też ciś mam107/70 puls 42 a wcześniej 103/79 puls 108 może wrócić do bibloc 2.5 mg dziękujè.ja już polfenon polpril juz nie mam siły

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z kardiologiem doświadczonym w leczeniu arytmii [najlepiej w ośrodku akademickim].