Komplikacje po operacji zakrzepowego zapalenia żylaka odbytu

witam mam 23 lata jestem po operacji zakrzepowego zapalenia żylaka odbytu. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego po operacji na nowo rośnie mi w tym samym miejscu ropniak i po jakimś czasie pęka. Boli mnie również brzuch pod pępkiem nie wiem od czego... kiedyś miałem wrzody na XII-cy, wraz z bakterią H. pylori(+++) czy może to być atak wyrostka. Przyznam szczerze że przed operacja żylaka schudłem a teraz przytyłem i tak jest w kółko raz tyje raz chudnę.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż w miejscu operowanym doszło do nadkażenia. Wskazana konsultacja z chirurgiem.