Kończę terapię, a nadal odczuwam napięcie. Co robić?

Witam, na nerwicę zachorowałam pod koniec sierpnia 2008 roku. Od tego czasu byłam na lekach, teraz jestem bez leków 4 tygonie. Chodzę na terapię. Kończę już za tydzień, ale dalej odczuwam napięcie. Co powinnam dalej robić?

KOBIETA ponad rok temu

Witam!

Podała Pani niewiele informacji. Na ich podstawie mogę doradzić, aby opowiedziała Pani swojemu terapeucie o swoim samopoczuciu oraz o niepokoju związanym z dobiegającą końca terapią. Jeśli czuje Pani, że dotychczasowa terapia była nieskuteczna, może się Pani zastanowić nad zmianą terapeuty, np. na terapeutę pracującego w innym nurcie. W leczeniu nerwic dobre efekty przynosi terapia poznawczo-behawioralna.

Pozdrawiam.