Konflikt z mężem po nieudanym biznesie

Sprzedalismy mieszkanie mieliśmy założyc ze znajomym spółkę.Podpisał umowę beze mnie Poczułam sie oszukana ale on mi zaczął mówić , ze znajomy nie chciał z babą spółki Maż po jakimś czasie, bedąc pod wpływem alkohol powiedział ż mam sie pakować jak mi sie cos nie podoba i wyp...alać bo już mu nie jestem potrzebna i on juz sobie sam w zyci poradzi. Mineło sporo czasu od tamtej rozmowy, wspólnik męża oszukał, jestesmy razem ale nie umiem z tym zyc Bardzo mnie to boli. Nie wiem jak sobie pomóc?

Witaj!
Brak satysfakcji w związku jest czynnikiem determinującym, dlatego warto jest skorzystać z porady psychologa osobiście i przerobienia drażliwych tematów. Warto to zrobić dla siebie i partnera. Jeśli jesteście razem to są jakieś sprawy które was łączą?
Pozdrawiam