Konflikt z siostrą a chęć terapii rodzinnej

Mam 31 Lat pochodze z wielodzietnej rozbitej rodziny.Mam meza i dwoje dzieci w w eiku 8 i 4 lata . Nie dogaduje sie z męzem dla niego liczy sie tylko jego rodzina i nie moge nic na nich powiedziec i co tydzien spedza tam czas. Nie moge sie z tympogodzic ani dogadac zebysmy zrobili cos razem bo i tak zrobi swoje .Jestem w konflikcie z jego siostra która zle mówi do moich dzieci i traktuje je jak powietrze Meczy mnie ta sytuacja .Teraz jest chrzest dziecka tej siostry ja nie pojde a maz i tak poj

Dzień dobry,

Proszę znaleźć ośrodek/psychoterapeutę, który zajmuje się psychoterapią małżeńską/systemową i udać się wraz z mężem na konsultację.
Pomoc taka raczej dostępna jest prywatnie, niż na NFZ.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza