Konieczność przetoczenia KKCZ przy niedoborze witaminy B12
Witam jestem w 26 tc mam niedobór B12 tj 153,9 pg/ml, morfologia: erytrocyty 2,4 hemoglobina 7,7 hematokryt 23, płytki krwi 114, rdw-sd 62,2 rdw-cv 17,6, uszkodzone nerki ale kreatynina i bilirubina w normie, białkomocz 12g dzm. Czego powinnam oczekiwać od lekarzy na oddziale patologii ciąży, czy przetoczenie koncentratu czerwonych krwinek jest konieczne, miałam już to 3 m-ce wstecz. Proszę o pomoc.

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Milena Lubowicz
71 poziom zaufania
Przy tak niskiej hemoglobinie myślę, że należy liczyć się z przetoczeniem krwi. Taka niedokrwistość może być groźna zarówno dla Pani, jak i dla dziecka.
Pozdrawiam