Konieczność zażywania aspiryny i leków na cholesterol u mężczyzny po udarze

witam moj maz jest po udarze niedokrwiennym i ma miazdzyce od 3 lat bierze aspiryne l leki na cholesterol chociaz wyniki ma dobre w normie,czy moze odstawic na jakis czas leki czy musi brac ,podrawiam Jola

Dzień dobry!
Zawsze decyzję o stosowaniu lub odstawieniu leków musi podjąc lekarz. Są to zbyt poważne sprawy aby decydować samemu.
Pozdrawiam serdecznie Monika Kruszelnicka